Wyprawy indywidualne

Lubisz podróżować po swojemu? Potrzebujesz indywidualnego podejścia, dedykowanego programu, a może wybierasz się do Kolumbii z rodziną lub grupą przyjaciół? Chętnie zorganizujemy Tobie wyjazd prywatny. Możliwe również wyjazdy pracownicze (incentive). 

Jak to wygląda w praktyce?

Skontaktuj się z nami, a odezwiemy się do Ciebie w ciągu 72h, aby poznać Twoje oczekiwania. Niezależnie od tego, czy masz już jakiś pomysł na program, czy zdajesz się na nas, pomożemy Ci ułożyć plan wyjazdu życia, a następnie zorganizujemy go od A do Z i oprowadzimy Cię po Kolumbii! 


To opcja idealna, jeśli:

  • przylatujesz do Kolumbii z rodziną lub grupą znajomych czy pracowników i chcecie podróżować we własnym gronie i na własnych zasadach;
  • przylatujesz solo lub w parze, ale nie przekonuje Cię idea wyjazdu grupowego; 
  • potrzebujesz indywidualnego przewodnika, który poświęci Tobie 100% uwagi;
  • masz nietuzinkowy pomysł na wyjazd albo szczególne hobby czy preferencje – na przykład interesuje Cię nurkowanie, survival z elementami wspinaczki wysokogórskiej lub wprost przeciwnie – relaks w luksusowym resorcie na pięknej plaży;
  • interesuje Cię nietypowa trasa – Kolumbia ma tyle do zaoferowania, że możliwości są tu nieograniczone;
  • masz do dyspozycji więcej (lub mniej) czasu niż nasze standardowe wyprawy albo interesuje Cię zupełnie inny termin.

Stworzymy dla Ciebie indywidualny program podróży!

Nie trać czasu i pieniędzy na planowanie podróży po kraju, który choć zachwycający, często okazuje się bardzo mało intuicyjny, jeśli chodzi o logistykę. Zdaj się na eskpertów i odkryj Kolumbię razem z nami!