O nas

Skoro to czytasz, to znaczy, że prawdopodobnie jesteś pasjonatem podróży i lubisz nietuzinkowe wyjazdy albo po prostu zastanawiasz się, gdzie by tu wyjechać w fajne miejsce. Na pewno łączy nas chęć zobaczenia i poznania czegoś nowego. Jesteśmy pasjonatami podróżowania, którzy trochę już widzieli i postanowili się skoncentrować na Kolumbii. Dlaczego akurat na Kolumbii?

Kolumbia to nie kraj, jaki znasz z Narcos. Otóż, w tym cztery razy większym od Polski kraju można znaleźć wszystko, czego Twoja dusza zapragnie. Są góry, wulkany, ocean, morze, plaże, dżungla, trekingi, wodospady, rzeki, pustynie, plantacje kawy, cudowna fauna i flora, zabytki archeologiczne sprzed tysięcy lat oraz to, co bardzo istotne – wspaniali oraz uśmiechnięci ludzie, którzy bardzo lubią i szanują Polaków, a to wszystko odbywa się w rytmie wszechobecnej Salsy!

Odkryj Kolumbię razem z nami i daj się zabrać w niezadeptane jeszcze masową turystyką szlaki. Wraz z lokalnymi biurami podróży oraz miejscowymi przewodnikami pokażemy Ci ten kraj w sposób niebanalny i sprawimy, że nie będziesz chciał stąd wyjeżdżać.

Nie wahaj się zapytać o najbliższą wyprawę oraz o jej szczegóły. Jeśli chcesz abyśmy przygotowali plan specjalnie pod Ciebie, śmiało pisz. Wybierasz się ze znajomymi? Wspaniale. Zajmiemy się Wami od początku podróży do samego jej końca. Niezapomniane wspomnienia są gwarantowane!

Logo

kolumbianasza grupa w Kolumbii

 

nasza grupa

Po Kolumbii oprowadzi Cię :

Tatiana Morales

Bogotanka od urodzenia. Miłośniczka swojego miasta i kraju. Z wykształcenia inżynier przemysłowy, ponad 15 lat pracowała w branży logistycznej. Chcąc podzielić się swoją wiedzą na temat własnego kraju, organizowała wyjazdy firmowe oraz dla przyjaciół do najciekawszych miejsc w Kolumbii. Niedawno wróciła z samotnej, trzy miesięcznej podróży przez Europę, co umocniło ją w przekonaniu, że uwielbia odkrywać nowe miejsca, poznawać odmienne kultury, chodzić po górach (odwiedzona Dolina 5 Stawów i 1671 m n.p.m. wywołuje uśmiech na jej twarzy:) )… ale najważnym jest dla niej to, aby poznawać ludzi, z którymi może wchodzić w interakcje i dzielić się przeżyciami.
Zdeterminowana, aby pokazać wszystkim „prawdziwą twarz Kolumbii”.

Radek Śpiewak

Ciągle ciekawy świata. Podróżami od dzieciństwa zarażała go Mama nauczycielka, organizując wyjazdy po Polsce. Pasja do odkrywania pozostała do dziś. 20 lat temu po raz pierwszy opuścił Europę udając się koleją transsyberyjską do Mongolii, a następnie Uaz-em przez pustynię Gobi, kończąc w Chinach. Przez kolejne lata wielokrotnie odwiedzał najróżniejsze zakątki Azji, na dłużej lub krócej, nie zapominając o zwiedzaniu rodzimego kontynentu. W międzyczasie studiował turystykę i pracował w korporacjach telekomunikacyjnych. Pasjonat snowboardu i nurkowania. Kolumbia była jego pierwszym krajem odwiedzonym w Ameryce Południowej i jak się okazało była strzałem w 10. Wspólnie z poznaną w Kolumbii Tatianą, postanowili pokazywać ten wspaniały kraj turystom.