Konsultacje i plan podróży

  • Chcesz podróżować samodzielnie, ale potrzebujesz wsparcia logistycznego?
  • Nie wiesz, jakie miejsca wybrać, by wyjazd spełnił Twoje oczekiwania?
  • Masz pytania dotyczące transportu, bezpieczeństwa czy lokalnej kultury?

Jak to wygląda w praktyce?

Chętnie pomożemy Ci zaplanować wyjazd do Kolumbii, polecimy unikalne, autentyczne atrakcje, odpowiemy na wszystkie pytania, zapewnimy wyjątkowe doświadczenia i wsparcie podczas wyprawy.


Oferujemy następujące usługi turystom i podróżnikom przybywającym do Kolumbii:

Konsultacja podróżnicza

Podczas około godzinnej rozmowy online odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, zwłaszcza te dotyczące logistyki. Polecimy sprawdzone miejsca, hotele, lokalne usługi. Wyjaśnimy, jak najlepiej i najtaniej się przemieszczać pomiędzy poszczególnymi punktami na mapie Twojej podróży. Rozwiejemy wątpliwości dotyczące tego, ile dni warto spędzić w każdym miejscu, gdzie najlepiej wymienić pieniądze, z jakich lokalnych linii lotniczych korzystać, co warto zjeść i gdzie pójść na imprezę. Udzielimy ważnych porad dotyczących bezpieczeństwa w Kolumbii.

Dedykowany plan podróży

Nie masz czasu planować swojego wyjazdu z wyprzedzeniem, ale zależy Ci na tym, by wszystko było dopięte na ostatni guzik? Nie chcesz tracić cennego czasu urlopowego na samodzielne rozważanie co warto zrobić każdego dnia, gdzie zjeść kolację i z jakich atrakcji skorzystać? 

Zadzwoń do nas i umów się na konsultację!

Proponujemy przygotowanie dedykowanego planu Twojej wyprawy ze szczegółową rozpiską atrakcji dzień po dniu oraz pakietem praktycznych informacji dotyczących m.in. polecanych i sprawdzonych przez nas noclegów, restauracji, środków transportu itp itd. W planie zawieramy również wskazówki dotyczące bezpieczeństwa, walut czy obostrzeń wjazdowych.

Plan przygotowywany jest indywidualny po konsultacji z Tobą i wzięciu pod uwagę wszystkich Twoich preferencji i oczekiwań dotyczących podróży. Chętnie pomożemy Ci również zorganizować np. prywatne transporty na miejscu czy lokalnych przewodników – dysponujemy szeroką siecią zaufanych kontaktów w całej Kolumbii! 

Wirtualny Concierge 

Jeśli czujesz się niepewnie na myśl o samodzielnym podróżowaniu po Kolumbii, masz barierę językową lub po prostu potrzebujesz dodatkowej opieki i chcesz uniknąć niemiłych niespodzianek – możesz również skorzystać z naszego wsparcia online (przez WhatsApp) w trakcie całej swojej wyprawy. Jakakolwiek komplikacja logistyczna, odwołany lot, pytania pojawiające się po przybyciu do danego miasta – możesz na nas liczyć i na nasze praktycznie całodobowe wsparcie!