Kim jesteśmy

poznaj nas

Kim jesteśmy

Skoro to czytasz to znaczy, że prawdopodobnie jesteś pasjonatem podróży i lubisz nietuzinkowe wyjazdy, albo po prostu zastanawiasz się gdzie wyjechać na wakacje w fajne miejsce. Na pewno łączy nas chęć zobaczenia i poznania czegoś nowego. My jesteśmy pasjonatami podróżowania, którzy trochę już widzieli i postanowili się skoncentrować na Kolumbii. Dlaczego akurat na Kolumbii?

Kolumbia to nie kraj jaki znasz z Narcos. Otóż w tym cztery razy większym od Polski kraju można znaleźć wszystko czego dusza zapragnie. Są góry, wulkany, ocean, morze, plaże, dżungla, trekingi, wodospady, rzeki, pustynie, plantacje kawy, cudowna fauna i flora, zabytki archeologiczne sprzed tysięcy lat oraz co bardzo istotne wspaniali, uśmiechnięci ludzie, którzy bardzo lubią i szanują Polaków, a to wszystko odbywa się w rytmie wszechobecnej Salsy.

Odkryj Kolumbię razem z nami i daj się zabrać w niezadeptane jeszcze masową turystyką szlaki. Wraz z lokalnymi biurami podróży oraz miejscowymi przewodnikami pokażemy Ci ten kraj w sposób niebanalny i sprawimy, że nie będzie Ci się chciało wyjeżdżać. Nie wahaj się zapytać o najbliższą wyprawę oraz o jej szczegóły. Jeśli chcesz abyśmy przygotowali plan specjalnie pod Ciebie, śmiało pisz. Wybierasz się ze znajomymi? Wspaniale. Zajmiemy się Wami od początku podróży do samego końca. Niezapomniane wspomnienia są gwarantowane.

Team

Nasi przewodnicy

Radosław Śpiewak

Radosław Śpiewak

Znawca Kolumbii

Lorem ipsolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam.

Angelina Jolie

Angelina Jolie

Traveller

Lorem ipsolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam.

Opinie

Co klienci mówią o nas?

Asia Kowalsky

We have a trip in Cusco and Machu Picchu. From the trip advisory to the local travel guide, all are very professional and dedicate to bring us an enjoyable and unforgettable trip in Peru. Our tour guide is very knowledgeable and passionate.

Asia Kowalsky

Monika Śpiewak

Our travel agent was excellent for us and considered our unique needs and planned our itinerary. I would definitely work with you again as you made our trip easy and stress-free. It was a delight to work with UniTravel. Thank you so much.

Monika Śpiewak

Agnieszka Nowak

I just returned from the Kenya Wildlife Safari trip and I can’t stop raving. The trip far exceeded my expectations. Everything from the guides to the accommodations and food was wonderful. Going to Africa was a truly life changing experience.

Agnieszka Nowak